Dreamweaver Dersleri | Giriş


Bu dersimizle birlikte sizlerle dreamweaver paket programını öğrenmeye başlıyoruz. Bu giriş dersimizde sizlere programın temel özelliklerinden bahsedip yeni bir dosya açmayı, kaydetmeyi öğreniyor olacağız.

dreamweaver-giris
Resim-1: Giriş Penceresi

Resim-1 görünen görsel dreamweaver programının ilk açılış penceresidir. Bu pencere üzerinden 1 ile gösterilen alandan daha önceden yapmış olduğumuz çalışmaları, 2 ile gösterilen alandan ise yeni bir çalışma sayfası açabiliriz.

Bir sonraki dersimizde görüşmek üzere.

 

Yayınlayan

Fuat ŞENGÜL

Fuat ŞENGÜL Samsun Havza ilçesinde 23.05.1990 da doğdu. Bilgisayar ile lise öğreniminde tanışan yazar Pascal, C/C++, Assembly ve Visual Basic dilleriyle birlikte yazılıma adım attı. 2008 yılında Fırat Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar öğretmenliğini kazandı. Öğrenimi sırasında web ve masaüstü yazılımları konusunda projelere imza atan yazar 2012 yılında mezun oldu. Yazar C/C++, C#, Asp.Net, Matlap, Jquery, Css ve Html gibi programlama dillerine hakim ve bu diller ile projeler üretmeye devam etmektedir. Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + eight =